KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165205
nr 1616 5205
Axel Hamborn
(1892-1987), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade, fiskeläge och skånegård, yttermått inklusive ram: 33x34,35x38 cm
Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:36:59
Axel Hamborn
Läs mer om Axel Hamborn